KONST / Litografier / Färglitografier 11007351
nr 1100 7351
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografier, 3 st. lösa blad, Mikael Kihlman (f. 1953), provtryck, signerad, bladets mått: 56x65
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:23:39
29/3 19:44:35